Leeronskennen.

Wij brengen mensen en merken in beweging. We herdefiniëren product, service, beleving en boeien en binden met doeltreffende communicatie. We zetten aan. 

Dit doen we voor organisaties die ons raken. Samen ontwikkelen we nieuwe diensten in de gezondheidszorg en maatschappij. En daar waar we het gevoel hebben extra betekenis te kunnen geven maken we onze eigen creaties. 
We smullen van complexe uitdagingen. En houden van een human-touch. Vol passie en met heel veel zin, aangenaam, wij zijn DIO.

We design human impact for positive change.

Ons DNA.

Lef.
Wij bewandelen niet de platgetreden paden. Geen idee is ons te gek, wij stappen graag uit onze (digitale) comfort-zone.

Perspectief.
Kom maar door met je ideeën, ervaringen, theorieën of levenswijze; je zet ons in nieuw perspectief.

Diepgang.
Geen uitdaging is ons te groot; wij presteren het beste met de meest onmogelijke vraagstukken.

Dromen.
Dromen over een onvoorstelbare toekomst. Dit inspireert en zet ons aan.

Samen.
We absorberen kennis tijdens innovatiesessies met experts en brengen nieuwe inzichten in kaart in co-creatie met gebruikers.

Impact.
Wij geloven dat ontwerpers de verantwoordelijkheid hebben een positief verschil te maken in deze wereld.

Meet the team.

Christiaan Uythoven

Owner & Strateeg

chris@diodesign.nl

Elaha Zarabi

UX Designer

elaha@diodesign.nl

Suzanne van Rossen

Project manager

suzanne@diodesign.nl

Marijke Heijdra

Visual designer & Fotograaf

marijke@diodesign.nl

Cyrus Jayson

Developer

Marilyn Wijnands

Illustrator/ Visual Designer

marilyn@diodesign.nl

Claire Suurmond

UX Designer

claire@diodesign.nl

Jouw naam hier

Sylvana Woelders

Stagiaire

sylvana@diodesign.nl

Maxim Dalmeijer

Copywriter & Buurman

Floris Schrader

Animator & Buurman

Partners: